MCL1005-330-R
Eaton Electronics
504-MCL1005-330-R
MCL1005-330-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD MCL Chip IND 1005 33nH 2 Pads
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
RoHS:
33 nH
1 mm
0.5 mm
0.5 mm