DRAP124-151-R
Eaton Electronics
504-DRAP124-151-R
DRAP124-151-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD IND SHLD DRM 150uH 0.97A 4 Pads SMT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 750   Multiples: 750
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 750)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
12.5 mm x 12.5 mm x 4.6 mm
Shielded
150 uH
20 %
967 mA
550 mOhms
1.62 A
- 40 C
+ 165 C
10.4
Standard
12.5 mm
12.5 mm
4.6 mm