BK1/S500-200-R
Eaton Electronics
504-BK1-S500-200-R
BK1/S500-200-R
Mfr.:
Description:
Cartridge Fuses S500 200mA FA
ECAD Model:
In Stock: 990
Stock:
990 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Bulk
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
S500
Glass Fuses
200 mA
Fast Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
Country of Origin: CN
Diameter: 5.2 mm
Indicator Style: Without Indicator
Length: 20 mm