BK/GMD-125-R
Eaton Electronics
504-BK/GMD-125-R
BK/GMD-125-R
Mfr.:
Description:
Cartridge Fuses SMALL DIM. FUSE
ECAD Model:
In Stock: 65
Stock:
65 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Bulk
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
GMD
Glass Fuses
125 mA
Time Delay / Slow Blow
5 mm x 20 mm
250 VAC
35 A
Bulk
8.125 Ohms
Country of Origin: CN
Diameter: 5.2 mm
Indicator Style: Without Indicator
Length: 20 mm