ECS-2520Q-33-330-DP-TR
ECS
520-2520Q-33-330-DPT
ECS-2520Q-33-330-DP-TR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 33MHz HCMOS AEC-Q200 3.3V
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
2.5 mm x 2 mm
33 MHz
30 PPM
15 pF
3.135 V
3.465 V
HCMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 105 C
2.5 mm (0.098 in)
2 mm (0.079 in)
0.8 mm (0.031 in)
AEC-Q200
ECS-2520Q
Reel
Brand: ECS
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 3.3 V