ECS-2520MVLC-192-BN-TR
ECS
520-2520MVLC-192BNTR
ECS-2520MVLC-192-BN-TR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators MultiVolt ECS-2520MVLC,Active,XO (Standard),19.2MHz,Enable/Disable,CMOS,1.8V, 2.5V, 3.3V,50ppm,-40C - 85C,Surface Mount,4-SMD, No Lead,0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm),0.035" (0.90mm)
ECAD Model:
In Stock: 2.565
Stock:
2.565 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ECS
Product Category: Standard Clock Oscillators
RoHS:
Standard Oscillators
2.5 mm x 2 mm
19.2 MHz
50 PPM
15 pF
1.6 V
3.6 V
CMOS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
2.5 mm (0.098 in)
2 mm (0.079 in)
0.8 mm (0.031 in)
2520MVLC
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: ECS
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 2 V