SP1812-122J
Delevan
807-SP1812-122J
SP1812-122J
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 1.2 uH , +/- 5%
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS: N
Shielded
1.2 uH
5 %
1.51 A
88 mOhms
Standard
4.83 mm
3.4 mm
3.4 mm