SP1210R-123H
Delevan
807-SP1210R-123H
SP1210R-123H
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 3%
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Shielded
12 uH
3 %
400 mA
1.3 Ohms
Standard
3.51 mm
2.66 mm
2.57 mm