SP1210-123J
Delevan
807-SP1210-123J
SP1210-123J
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 12 uH , +/- 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS: N
Shielded
12 uH
5 %
400 mA
1.3 Ohms
- 55 C
+ 125 C
Standard
3.51 mm
2.66 mm
2.57 mm