SP1008R-104H
807-SP1008R-104H
SP1008R-104H
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Shielded Power Inductor, 100 uH , +/- 3%
RoHS:
Shielded
100 uH
3 %
102 mA
10.9 Ohms
Standard
2.92 mm
2.66 mm
2.41 mm