SP1008-222J
807-SP1008-222J
SP1008-222J
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 2.2 uH , +/- 5%
RoHS: N
Shielded
2.2 uH
5 %
509 mA
437 mOhms
Standard
2.92 mm
2.66 mm
2.41 mm