SP1008-104H
807-SP1008-104H
SP1008-104H
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Surface Mount, Shielded Power Inductor, 100 uH , +/- 3%
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: Power Inductors - SMD
Delivery Restrictions:
RoHS: N
Shielded
100 uH
3 %
102 mA
10.9 Ohms
- 55 C
+ 125 C
Standard
2.92 mm
2.66 mm
2.41 mm