P160R-391JS
Delevan
807-P160R-391JS
P160R-391JS
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Power Micro i Chip Inductor, .39 uH , +/- 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 50   Multiples: 50
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 50)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Unshielded
390 nH
5 %
1.87 A
35 mOhms
- 55 C
+ 125 C
Standard
3.94 mm
3.18 mm
2.54 mm