P160R-331GS
Delevan
807-P160R-331GS
P160R-331GS
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, Power Micro i Chip Inductor, .33 uH , +/- 2%
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Unshielded
330 nH
2 %
1.93 A
33 mOhms
- 55 C
+ 125 C
Standard
3.94 mm
3.18 mm
2.54 mm