4379-563HS
Delevan
807-4379-563HS
4379-563HS
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 56uH 3% 3.5ohm Shielded Solder SMT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 50   Multiples: 50
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 50)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS: N
Shielded
56 uH
3 %
120 mA
3.5 Ohms
110
14 MHz
Standard
4.14 mm
3.38 mm
3.56 mm