103-151HS
Delevan
807-103-151HS
103-151HS
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD .15uH 3% .175ohm Chip SMT RF Ind
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 50   Multiples: 50
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 50)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Delevan
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS: N
Unshielded
150 nH
3 %
745 mA
175 mOhms
25
650 MHz
Standard
2.54 mm
2.54 mm
1.91 mm