DR4560A45RP
Crydom
558-DR4560A45RP
DR4560A45RP
Mfr.:
Description:
Solid State Relays - SSRs SSR Relay, DIN Rail Mount 45mm, 600VAC/45A, 90-280VAC/DC In, Instantaneous, IOP
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 6   Multiples: 6
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sensata
Product Category: Solid State Relays - SSRs
RoHS:
Solid State Relays
DIN Rail Mount
45 A
90 VAC to 280 VAC, 90 VDC to 280 VDC
4 mA