STMGFS304805-R
Cosel
436-STMGFS304805-R
STMGFS304805-R
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - Chassis Mount Valued added PS
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
250 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Cosel
Product Category: DC/DC Converters - Chassis Mount
RoHS:
Isolated
1 Output
30 W
48 V
18 V
76 V
5 V
6 A
1.5 kV
117 mm
53.3 mm
27.9 mm
Industrial
STMG
Brand: Cosel
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Input Voltage: 18 V to 76 V