SMF75A-HF
Comchip Technology
750-SMF75A-HF
SMF75A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 200W 75V UNI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
75 V
SMD/SMT
121 V
83.3 V
SOD-123FL-2
1.65 A
200 W
8 kV
15 kV