SMF51A-HF
Comchip Technology
750-SMF51A-HF
SMF51A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 200W 51V UNI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
51 V
SMD/SMT
82.4 V
56.7 V
SOD-123FL-2
2.43 A
200 W
8 kV
15 kV