SMF15A-HF
Comchip Technology
750-SMF15A-HF
SMF15A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 200W 15V UNI-DIRECTIONAL SOD-123FL
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
15 V
SMD/SMT
24.4 V
16.7 V
SOD-123FL-2
8.2 A
200 W
8 kV
15 kV