SMBJ28A-HF
Comchip Technology
750-SMBJ28A-HF
SMBJ28A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 28V 600W SMB UNI-DIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
28 V
SMD/SMT
45.4 V
34.4 V
SMB (DO-214AA)
13.2 A
600 W