CPDV12V0-HF
Comchip Technology
750-CPDV12V0-HF
CPDV12V0-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE ESD 12VWM BI-DIRECTIONAL SOD-323
ECAD Model:
In Stock: 2.790
Stock:
2.790
Can Dispatch Immediately
On Order:
3.000
Expected 9/2/2026
Factory Lead Time:
16
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
12 V
SMD/SMT
28.6 V
13.3 V
SOD-323-2
12 A
350 W
800 fF
8 kV
15 kV