CPDF3V3UP-HF
Comchip Technology
750-CPDF3V3UP-HF
CPDF3V3UP-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes VL:3.3V,IR:0.5uA
ECAD Model:
In Stock: 7.582
Stock:
7.582 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
3.3 V
SMD/SMT
8 V
3.5 V
SOD-323-2
5 A
40 W
12 pF
15 kV
20 kV