ATV75PLAD13CA-HF
Comchip Technology
750-ATV75PLAD13CA-HF
ATV75PLAD13CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 7500W 13V BI-DIRECTIONAL ASM-10A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
13 V
SMD/SMT
21.5 V
14.4 V
ASM-10A
348.8 A
7.5 W