ASMF48CA-HF
Comchip Technology
750-ASMF48CA-HF
ASMF48CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 200W 48V BI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
48 V
SMD/SMT
77.4 V
53.3 V
SOD-123FL-2
2.58 A
200 W
8 kV
15 kV