ASMF40CA-HF
Comchip Technology
750-ASMF40CA-HF
ASMF40CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 200W 40V BI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
40 V
SMD/SMT
64.5 V
44.4 V
SOD-123FL-2
3.1 A
200 W
8 kV
15 kV