ASMF26CA-HF
Comchip Technology
750-ASMF26CA-HF
ASMF26CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 200W 26V BI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
26 V
SMD/SMT
42.1 V
28.9 V
SOD-123FL-2
4.75 A
200 W
8 kV
15 kV