ASMF22A-HF
Comchip Technology
750-ASMF22A-HF
ASMF22A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 200W 22V UNI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
35.5 V
24.4 V
SOD-123FL-2
5.63 A
200 W
8 kV
15 kV