ASMF13CA-HF
Comchip Technology
750-ASMF13CA-HF
ASMF13CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 200W 13V BI-DIRECTIONAL SOD-123FL
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
13 V
SMD/SMT
21.5 V
14.4 V
SOD-123FL-2
9.3 A
200 W
8 kV
15 kV