ASMF120CA-HF
Comchip Technology
750-ASMF120CA-HF
ASMF120CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes AUTOMOTIVE DIODE TVS 200W 120V BI-DIRECTIONAL SOD-123FL
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
120 V
SMD/SMT
193 V
133 V
SOD-123FL-2
1.04 A
200 W
8 kV
15 kV