ASMCJ22A-HF
Comchip Technology
750-ASMCJ22A-HF
ASMCJ22A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 22V 1500W SMC UNI-DIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
22 V
SMD/SMT
35.5 V
24.4 V
SMC (DO-214AB)
42.3 A
1.5 kW
- 55 C
+ 150 C
Reel
Brand: Comchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Pd - Power Dissipation: 6.5 W
Product: TVS Diodes
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 3.5 V