ASMBJ110CA-HF
Comchip Technology
750-ASMBJ110CA-HF
ASMBJ110CA-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 110V 600W SMB BI-DIR
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
110 V
SMD/SMT
177 V
122 V
SMB (DO-214AA)
3.4 A
600 W
Country of Origin: TW
Pd - Power Dissipation: 5 W