ASMBJ100A-HF
Comchip Technology
750-ASMBJ100A-HF
ASMBJ100A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 100V 600W SMB UNI-DIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
100 V
SMD/SMT
162 V
111 V
SMB (DO-214AA)
3.7 A
600 W
- 55 C
+ 150 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Comchip Technology
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Pd - Power Dissipation: 5 W
Product: TVS Diodes
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 3.5 V