3KP220A-HF
Comchip Technology
750-3KP220A-HF
3KP220A-HF
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes DIODE TVS 3000W 220VWM R6 UNI-DIR
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 250)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Comchip Technology
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
220 V
Axial
356 V
246 V
R6
8.43 A
3 kW