XFL2006-682MEC
Coilcraft
994-XFL2006-682MEC
XFL2006-682MEC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 6.8uH Shld 20% 520mA 1.02Ohms
ECAD Model:
In Stock: 1.554
Stock:
1.554 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
40 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Shielded
6.8 uH
20 %
520 mA
1.02 Ohms
- 40 C
+ 85 C
57 MHz
Standard
2.2 mm
2.1 mm
0.6 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: ID
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz