MSS1278T-823MLD
Coilcraft
994-MSS1278T-823MLD
MSS1278T-823MLD
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 82uH Shld 20% 2.3A 139.9mOhm AECQ2
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Shielded
82 uH
20 %
2.3 A
139.9 mOhms
- 40 C
+ 125 C
5 MHz
Standard
12.3 mm
12.3 mm
8.05 mm
Ferrite
AEC-Q200
MSS1278T
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz