MSS1278T-333MLD
Coilcraft
994-MSS1278T-333MLD
MSS1278T-333MLD
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 33uH Shld 20% 3.1A 68.8mOhms AECQ2
ECAD Model:
In Stock: 1.035
Stock:
1.035 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Power Inductor
4747 (1212 metric)
Shielded
33 uH
20 %
3.1 A
68.8 mOhms
6.98 A
- 40 C
+ 125 C
9.5 MHz
Standard
12 mm
12 mm
7.8 mm
Ferrite
AEC-Q200
MSS1278T
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Automotive
Brand: Coilcraft
Case Code - in: 4747
Case Code - mm: 1212
Core Type: Drum
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz