MSD1278T-123MLD
Coilcraft
994-MSD1278T-123MLD
MSD1278T-123MLD
Mfr.:
Description:
Coupled Inductors 12uH Shld 20% 3.5A 62mOhms AECQ2
ECAD Model:
In Stock: 384
Stock:
384 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Coilcraft
Product Category: Coupled Inductors
RoHS:
MSD1278T
12 uH
48 uH
20 %
3.5 A
62 mOhms
12.3 mm
12.3 mm
8.05 mm