1812CS-223XJLC
Coilcraft
994-1812CS-223XJLC
1812CS-223XJLC
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 1812 22uH Unshld 5% 0.16A 11.5Ohms AECQ2
Lifecycle:
Restricted Availability:
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Coilcraft
Product Category: RF Inductors - SMD
Delivery Restrictions:
RoHS:
Wirewound
1812 (4532 metric)
Unshielded
22 uH
5 %
155 mA
11.5 Ohms
- 40 C
+ 125 C
32
40 MHz
Standard
4.95 mm
3.81 mm
3.43 mm
Ceramic
AEC-Q200
1812CS
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Automotive
Brand: Coilcraft
Case Code - in: 1812
Case Code - mm: 4532
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Mounting Style: PCB Mount
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 600
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 2.5 MHz