ECLB60W-24D15N
Cincon
418-ECLB60W-24D15N
ECLB60W-24D15N
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - Through Hole
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
500 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Cincon
Product Category: DC/DC Converters - Through Hole
Isolated
2 Output
24 V
9 V
36 V
15 V
2 A
- 15 V
2 A
1.5 kV
DIP-6
52 mm (2.047 in)
30.5 mm (1.201 in)
10.2 mm (0.402 in)
Brand: Cincon
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Input Voltage: 9 VDC to 36 VDC