CA70L12502GLT
CTS Electronic Components
774-CA70L12502GLT
CA70L12502GLT
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVDS Clock, 125.0000MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel