CA32C3202HMR
CTS Electronic Components
774-CA32C3202HMR
CA32C3202HMR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 32.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -40 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel