CA32C12503GNR
CTS Electronic Components
774-CA32C12503GNR
CA32C12503GNR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 125.0000MHz, +2.5V, Stab 50ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel