CA32C10004GLR
CTS Electronic Components
774-CA32C10004GLR
CA32C10004GLR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 3.2mmx2.5mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 100.0000MHz, +3.3V, Stab 30ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel