CA25C0807HNR
CTS Electronic Components
774-CA25C0807HNR
CA25C0807HNR
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators 2.5mmx2.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 8.0000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -40 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel