210-12LPSTD
CTS Electronic Components
774-210-12LPSTD
210-12LPSTD
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
CTS
Product Category: DIP Switches/SIP Switches
RoHS:
Tube
Non-Illuminated
12 Position
DIP
Flush
2.54 mm
SPST
Solder Pin
100 mA
50 VDC