PXPPVC12FBF12ACL010PVC
Bulgin
167-12FBF12ACL010PVC
PXPPVC12FBF12ACL010PVC
Mfr.:
Description:
Sensor Cables / Actuator Cables M12 F Overmould Flx Body Cbl Con
ECAD Model:
In Stock: 31
Stock:
31 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Bulgin
Product Category: Sensor Cables / Actuator Cables
RoHS:
M12
12 Position
No Connector
Female
A Coded
1 m (3.281 ft)
1.5 A
30 V