SRR6603-331M
Bourns
652-SRR6603-331M
SRR6603-331M
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 330uH 20% SMD 6603
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 600)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bourns
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS: N
6603
Shielded
330 uH
20 %
200 mA
1.4 Ohms
- 55 C
+ 125 C
5 MHz
Standard
6.6 mm
4.4 mm
3 mm