SDR1045-150M
Bourns
652-SDR1045-150M
SDR1045-150M
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 15uH 20% SMD 1045
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 700)
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
RoHS:
15 uH
20 %
2.5 A
100 mOhms
26
23.7 MHz
Standard
10 mm
10 mm
4.5 mm